Property 65783 photo 1
Property 65783 photo 2
Property 65783 photo 3
Property 65783 photo 4
Property 65783 photo 5
Property 65783 photo 6
Property 65783 photo 7
Property 65783 photo 8
Property 65783 photo 9
Property 65783 photo 10
Property 65783 photo 11
Property 65783 photo 12
Property 65783 photo 13
Property 65783 photo 14
Property 65783 photo 15
Property 65783 photo 16
Property 65783 photo 17

Details

  • რემონტის წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 100 კვ.მ in Thessaloniki. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Loft შედგება დუპლექსი აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
155 000 € 2214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58251
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 2857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59816
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
179 000 € 1845 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59893
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59894
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60003
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61737
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62260
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
179 000 € 2632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64171
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65951
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა