Property 63135 photo 1
Property 63135 photo 2
Property 63135 photo 3
Property 63135 photo 4
Property 63135 photo 5
Property 63135 photo 6
Property 63135 photo 7
Property 63135 photo 8
Property 63135 photo 9
Property 63135 photo 10
Property 63135 photo 11
Property 63135 photo 12
Property 63135 photo 13
Property 63135 photo 14
Property 63135 photo 15
Property 63135 photo 16
Property 63135 photo 17
Property 63135 photo 18
Property 63135 photo 19
Property 63135 photo 20
Property 63135 photo 21
Property 63135 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 50 კვ.მ in Thessaloniki. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. დუპლექსი აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
155 000 € 2214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58251
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
179 000 € 1845 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59893
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62260
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63135
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
179 000 € 2632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64171
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65951
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა