Property 65823 photo 1
Property 65823 photo 2
Property 65823 photo 3
Property 65823 photo 4
Property 65823 photo 5
Property 65823 photo 6
Property 65823 photo 7
Property 65823 photo 8
Property 65823 photo 9
Property 65823 photo 10
Property 65823 photo 11
Property 65823 photo 12
Property 65823 photo 13
Property 65823 photo 14
Property 65823 photo 15
Property 65823 photo 16
Property 65823 photo 17
Property 65823 photo 18
Property 65823 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • აშენების წელი: 1956
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 33 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 2230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59748
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
176 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59872
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
179 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59874
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59881
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59884
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59890
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60567
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა