270 000 €
4091 €/m²
Property 66016 photo 1
Property 66016 photo 2
Property 66016 photo 3
Property 66016 photo 4
Property 66016 photo 5
Property 66016 photo 6
Property 66016 photo 7
Property 66016 photo 8
Property 66016 photo 9
Property 66016 photo 10
Property 66016 photo 11
Property 66016 photo 12
Property 66016 photo 13
Property 66016 photo 14
Property 66016 photo 15
Property 66016 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: 1
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

იყიდება
374 000 € 4857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58951
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58954
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
384 000 € 4517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58957
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58958
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
382 000 € 4961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58960
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
371 000 € 4756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58963
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59669
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 4293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60859
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა