Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
280 000 € 1904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65398
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65433
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
260 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65434
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
325 000 € 2241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65509
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65565
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65758
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 3688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65759
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
227 000 € 3847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65760
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 3857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65761
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65762
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა