Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 145 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სასადილო ოთახი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
330 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65148
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 6
იყიდება
290 000 € 3625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65292
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
365 000 € 3842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65389
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
280 000 € 1904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65398
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
325 000 € 2241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65509
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65703
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 4416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65758
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 3857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65761
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65763
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა