Property 65762 photo 1
Property 65762 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • სართული: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

იყიდება
215 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62892
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62913
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 3653 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63264
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63865
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63905
  • ფართი 54 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
240 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63941
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63988
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64469
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64478
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 2912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64493
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა