Property 65761 photo 1
Property 65761 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64546
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64548
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
382 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64644
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64651
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64676
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
325 000 € 3735 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64810
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
330 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65148
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
365 000 € 3842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65389
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
325 000 € 2241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65509
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65703
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა