Property 64273 photo 1
Property 64273 photo 2
Property 64273 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 63 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61716
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61925
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 4552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62011
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
266 000 € 2742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62059
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62278
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62396
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
279 000 € 3321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62449
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62451
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62453
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა