111 000 €
933 €/m²
Property 63260 photo 1
Property 63260 photo 2
Property 63260 photo 3
Property 63260 photo 4
Property 63260 photo 5
Property 63260 photo 6
Property 63260 photo 7
Property 63260 photo 8
Property 63260 photo 9
Property 63260 photo 10
Property 63260 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ავტოფარეხი
  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 119 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
107 000 € 1783 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62093
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62094
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62236
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62896
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
98 000 € 2177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63111
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
115 000 € 1437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63112
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
111 000 € 932 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63260
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63388
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63776
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა