Property 65801 photo 1
Property 65801 photo 2
Property 65801 photo 3
Property 65801 photo 4
Property 65801 photo 5
Property 65801 photo 6
Property 65801 photo 7
Property 65801 photo 8
Property 65801 photo 9
Property 65801 photo 10
Property 65801 photo 11
Property 65801 photo 12
Property 65801 photo 13
Property 65801 photo 14
Property 65801 photo 15
Property 65801 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 20263
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 45 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62094
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62095
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63104
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
130 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64020
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
193 000 € 2144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64042
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
140 000 € 1308 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64563
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 1346 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64987
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 1409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65450
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
145 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65712
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა