Property 63388 photo 1
Property 63388 photo 2
Property 63388 photo 3
Property 63388 photo 4
Property 63388 photo 5
Property 63388 photo 6
Property 63388 photo 7
Property 63388 photo 8
Property 63388 photo 9
Property 63388 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 52 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
107 000 € 1783 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62093
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62236
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62896
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
98 000 € 2177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63111
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
115 000 € 1437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63112
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
111 000 € 932 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63260
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63388
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63776
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64020
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა