Property 63039 photo 1
Property 63039 photo 2
Property 63039 photo 3
Property 63039 photo 4
Property 63039 photo 5
Property 63039 photo 6
Property 63039 photo 7
Property 63039 photo 8
Property 63039 photo 9
Property 63039 photo 10
Property 63039 photo 11
Property 63039 photo 12
Property 63039 photo 13
Property 63039 photo 14
Property 63039 photo 15
Property 63039 photo 16
Property 63039 photo 17
Property 63039 photo 18
Property 63039 photo 19
Property 63039 photo 20
Property 63039 photo 21
Property 63039 photo 22
Property 63039 photo 23
Property 63039 photo 24
Property 63039 photo 25
Property 63039 photo 26
Property 63039 photo 27
Property 63039 photo 28
Property 63039 photo 29
Property 63039 photo 30
Property 63039 photo 31
Property 63039 photo 32
Property 63039 photo 33
Property 63039 photo 34
Property 63039 photo 35
Property 63039 photo 36
Property 63039 photo 37
Property 63039 photo 38
Property 63039 photo 39
Property 63039 photo 40
Property 63039 photo 41
Property 63039 photo 42
Property 63039 photo 43

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For Sale: Bright 3-Bedroom Apartment – 85 sq.m in Agios Ioannis, Central Corfu

Located in the peaceful and convenient area of Agios Ioannis, in the heart of Central Corfu, this spacious 85 sq.m apartment is situated in a well-maintained 1981 building and has been renovated in 2023.

Property Features:

  • 3 bedrooms
  • Living room with a fireplace
  • Open-plan kitchen
  • Renovated bathroom with shower
  • Oil heating system
  • A/C units for year-round comfort
  • Access to a garden
  • Parking included

A great opportunity for families or individuals seeking a refreshed, cozy home in a central yet quiet Corfu neighborhood.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57507
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 4183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61165
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 4100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61175
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
235 000 € 4196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61176
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61194
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62800
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63039
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63693
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63711
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64660
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა