Property 61964 photo 1
Property 61964 photo 2
Property 61964 photo 3
Property 61964 photo 4
Property 61964 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 967 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61551
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 1
იყიდება
62 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61552
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61553
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61963
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
65 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61964
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
80 000 € 784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61967
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
93 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62919
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 65 000 € 1083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63757
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63963
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 2558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64092
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა