Property 61548 photo 1
Property 61548 photo 2
Property 61548 photo 3
Property 61548 photo 4
Property 61548 photo 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: B+
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 102 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale: Fourth-floor apartment with a net area of 84.53 sq.m. and a gross area of 102.36 sq.m., including exclusive use of a ground-level parking space of 20.47 sq.m. The property holds a 50.60‰ co-ownership share in a plot of 875.63 sq.m. Ideally located just 180 meters from the Nestos Town Hall and 400 meters from the Chrysoupoli Health Center.

Our brokerage fee for bank-owned properties is 5%.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
86 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61546
  • ფართი 84 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
85 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61548
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61553
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61963
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
80 000 € 784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61967
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
93 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62919
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 65 000 € 1083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63757
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63768
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63771
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63772
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა