Property 61963 photo 1
Property 61963 photo 2
Property 61963 photo 3
Property 61963 photo 4
Property 61963 photo 5
Property 61963 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 2127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60375
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61553
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 1084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61963
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
93 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62919
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63768
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63771
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63772
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63978
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64024
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
90 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65641
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა