Property 63978 photo 1
Property 63978 photo 2
Property 63978 photo 3
Property 63978 photo 4
Property 63978 photo 5
Property 63978 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1984
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: D
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m

სერვისი

  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 44 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი.

For sale: bright and airy 44 sq.m. apartment

It features 1 bedroom, a living room with a recently installed kitchen, a bathroom, and two balconies (front and back), offering functionality and comfort.

The property is just 50 meters from the sea and close to restaurants and supermarkets, making it an ideal choice for a vacation home.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60591
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2788 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63179
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 130 000 € 1111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63759
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63771
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63772
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63978
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64024
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
115 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64032
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 104 000 € 1733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64060
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
136 500 € 3102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64539
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა