Property 6188 photo 1
Property 6188 photo 2
Property 6188 photo 3
Property 6188 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 200 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The land plot is situated in the picturesque village of Karistos, in the south part of Euboea island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6228
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა