86 000 €
65 €/m²
Property 5165 photo 1
Property 5165 photo 2
Property 5165 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1322 კვ.მ. on the Euboea island . ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
100 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5173
  • ფართი 515 m²
იყიდება
110 000 € 137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5276
  • ფართი 800 m²
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
120 000 € 307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5612
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6228
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა