Property 6228 photo 1
Property 6228 photo 2
Property 6228 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 503 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 125 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The land plot is located in the South part of the island of Euboea, in the resort village of Marmari. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
100 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32958
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
100 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32961
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა