Property 61622 photo 1
Property 61622 photo 2
Property 61622 photo 3
Property 61622 photo 4
Property 61622 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64543
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64546
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64548
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 3898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64614
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4364 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64615
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64616
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
382 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64644
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64651
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64676
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
325 000 € 3735 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64810
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა