Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 1966
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
620 000 € 4246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14106
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54841
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58932
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59985
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 5
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60824
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4364 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64615
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64616
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 3284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65072
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65073
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66045
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა