1 600 000 €
800 €/m²
Property 5658 photo 1
Property 5658 photo 2
Property 5658 photo 3
Property 5658 photo 4
Property 5658 photo 5
Property 5658 photo 6
Property 5658 photo 7
Property 5658 photo 8
Property 5658 photo 9
Property 5658 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The land is located in East Attica, Rafina.

Rafina  is a second largest port in Athens, taking on passengers by ferries. Daily ferries to the islands start here. The area here has several nice beaches and sightseeings (Marathon, Archaeological Museum).

On the plot there are five houses of 40 square meters that are in need of repair.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3979
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 600 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5658
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11447
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 365 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64086
  • ფართი 1966 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 300 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13786
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა