Property 61018 photo 1
Property 61018 photo 2
Property 61018 photo 3
Property 61018 photo 4
Property 61018 photo 5
Property 61018 photo 6
Property 61018 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14,5 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 38 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
138 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64640
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64641
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
99 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64657
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64658
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
130 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64693
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
117 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64761
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
86 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64767
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
90 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64769
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
128 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64929
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა