Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1963
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 33 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
158 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64912
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64950
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65006
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
148 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65018
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65023
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
168 000 € 1826 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65112
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
137 000 € 2107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65315
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
172 000 € 4914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65331
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 3729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65429
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა