Property 60591 photo 1
Property 60591 photo 2
Property 60591 photo 3
Property 60591 photo 4
Property 60591 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60591
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60854
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61079
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61216
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 5
იყიდება
200 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61966
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 6
იყიდება
200 000 € 190 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2788 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63179
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 170 000 € 3207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63446
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 130 000 € 1111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63759
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
120 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63978
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა