Property 63179 photo 1
Property 63179 photo 2
Property 63179 photo 3
Property 63179 photo 4
Property 63179 photo 5
Property 63179 photo 6
Property 63179 photo 7
Property 63179 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 52 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ტენტი, გათბობა, სათავსო.

Just 150 meters from the coastline, a stylish 52 sq.m. apartment is offered for sale, featuring a spacious 15 sq.m. veranda with delightful sea views.

The property includes autonomous heating and pre-installation for air conditioning, ensuring year-round comfort.

It also comes with a storage space in a shared area and bears no communal maintenance fees.

An ideal choice for permanent residence or a holiday home, combining comfort with immediate access to the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60854
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61079
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61216
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 5
იყიდება
200 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61966
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 6
იყიდება
200 000 € 190 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2788 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63179
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 170 000 € 3207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63446
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 130 000 € 1111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63759
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
120 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63978
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
136 500 € 3102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64539
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა