Property 59419 photo 1
Property 59419 photo 2
Property 59419 photo 3
Property 59419 photo 4
Property 59419 photo 5
Property 59419 photo 6
Property 59419 photo 7
Property 59419 photo 8
Property 59419 photo 9
Property 59419 photo 10
Property 59419 photo 11
Property 59419 photo 12
Property 59419 photo 13
Property 59419 photo 14
Property 59419 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Peiraias area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65689
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65117
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63911
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა