1 600 000 €
290 €/m²
Property 29754 photo 1
Property 29754 photo 2
Property 29754 photo 3
Property 29754 photo 4
Property 29754 photo 5
Property 29754 photo 6
Property 29754 photo 7
Property 29754 photo 8
Property 29754 photo 9
Property 29754 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Thessaloniki. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24467
  • ფართი 17112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2670 m
იყიდება
1 600 000 € 290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29754
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31702
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 000 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54363
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65152
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 200 000 € 443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37918
  • ფართი 4960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
1 500 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35986
  • ფართი 7414 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14002
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m

სიახლეების დაგზავნა