დაჯავშნილი
Property 56621 photo 1
Property 56621 photo 2
Property 56621 photo 3
Property 56621 photo 4
Property 56621 photo 5
Property 56621 photo 6
Property 56621 photo 7

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 68 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Peristeri area

Apartments
2nd 99 sq.m €310,000
3rd 99 sq.m €340,000
4th 99 sq.m €370,000
Maisonette 105 sq.m 5th-6th €475,000
Maisonette 155 sq.m 5th-6th €620,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63668
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65350
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა