Property 56605 photo 1
Property 56605 photo 2
Property 56605 photo 3
Property 56605 photo 4
Property 56605 photo 5
Property 56605 photo 6
Property 56605 photo 7
Property 56605 photo 8
Property 56605 photo 9
Property 56605 photo 10
Property 56605 photo 11
Property 56605 photo 12
Property 56605 photo 13
Property 56605 photo 14
Property 56605 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Neos Kosmos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 11363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62959
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 9615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62960
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62961
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 7812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62967
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63009
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
240 000 € 2330 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63306
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 2
იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა