1 100 000 €
3056 €/m²
Property 5642 photo 1
Property 5642 photo 2
Property 5642 photo 3
Property 5642 photo 4
Property 5642 photo 5
Property 5642 photo 6
Property 5642 photo 7
Property 5642 photo 8
Property 5642 photo 9
Property 5642 photo 10
Property 5642 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 050 000 € 3453 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8385
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
1 434 000 € 1 300 000 € 3611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12604
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
970 000 € 650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40775
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54714
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 980 000 € 1814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57201
  • ფართი 540 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა