970 000 € 650 000 €
1857 €/m²
Property 40775 photo 1
Property 40775 photo 2
Property 40775 photo 3
Property 40775 photo 4
Property 40775 photo 5
Property 40775 photo 6
Property 40775 photo 7
Property 40775 photo 8
Property 40775 photo 9
Property 40775 photo 10
Property 40775 photo 11
Property 40775 photo 12
Property 40775 photo 13
Property 40775 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 350 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the suburb of Dionysos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 730 000 € 4294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40775
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54714
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა