1 600 000 €
4103 €/m²
Property 7710 photo 1
Property 7710 photo 2
Property 7710 photo 3
Property 7710 photo 4
Property 7710 photo 5
Property 7710 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1986
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 18500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 390 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 2 000 000 € 7407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46207
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 480 000 € 1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49638
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 3312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56392
  • ფართი 483 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა