2 500 000 €
634 €/m²
Property 46275 photo 1
Property 46275 photo 2
Property 46275 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 3700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3940 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 2364 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

Area: Polixni

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37918
  • ფართი 4960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
2 900 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43803
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 700 000 € 1088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54632
  • ფართი 2480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 59326
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 500 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46275
  • ფართი 3940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m

სიახლეების დაგზავნა