298 000 €
1279 €/m²
Property 52506 photo 1
Property 52506 photo 2
Property 52506 photo 3
Property 52506 photo 4
Property 52506 photo 5
Property 52506 photo 6
Property 52506 photo 7
Property 52506 photo 8
Property 52506 photo 9
Property 52506 photo 10
Property 52506 photo 11
Property 52506 photo 12
Property 52506 photo 13
Property 52506 photo 14
Property 52506 photo 15
Property 52506 photo 16
Property 52506 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 233 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Location: Livadia, Larnaca district. Delivery Date: end of August 2024
Description: The development is a gated community compromising from 3 blocks with 1-, 2- and 3-bedroom apartments. Modern style apartments are ideal for permanent residency and summer vacations. The development includes amenities such as a fully equipped gym with changing room facilities, swimming pool, playground, BBQ area, block lobby areas and landscaped garden.

Starting prices of Phase C:

  • 1-bedroom apartment: 155,000 Euro plus VAT
  • 2-bedroom apartment: 198,000 Euro plus VAT
  • 3-bedroom apartment: 298,000 Euro plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა