280 000 €
2667 €/m²
Property 52131 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52131
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 105 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52082
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა