370 000 €
4066 €/m²
Property 45611 photo 1
Property 45611 photo 2
Property 45611 photo 3
Property 45611 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45611
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 91 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
505 000 € 8278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36960
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37029
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა