990 000 €
1048 €/m²
Property 51700 photo 1
Property 51700 photo 2
Property 51700 photo 3
Property 51700 photo 4
Property 51700 photo 5
Property 51700 photo 6
  • ობიექტის კოდი 51700
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ვილა
  • ფართი 945 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 945 კვ.მ in Nicosia. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
990 000 € 1047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51700
  • ფართი 945 m²
იყიდება
1 100 000 € 411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56224
  • ფართი 2675 m²
იყიდება
1 100 000 € 1289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58618
  • ფართი 853 m²
იყიდება
1 000 000 € 2141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58685
  • ფართი 467 m²
იყიდება
900 000 € 864 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60751
  • ფართი 1041 m²

სიახლეების დაგზავნა