იყიდება - სასტუმრო 1030 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი ფსაკუდია
450 000 €
436 €/m²
Property 48797 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1030 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა