იყიდება - სასტუმრო 3613 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი გერაკინი
450 000 €
124 €/m²
Property 42996 photo 1
Property 42996 photo 2
Property 42996 photo 3
Property 42996 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3613 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1445 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა