იყიდება - სასტუმრო 4903 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ტრიპოტამოსი
400 000 €
81 €/m²
Property 62180 photo 1
Property 62180 photo 2
Property 62180 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 105 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4903 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა