იყიდება - სასტუმრო 4350 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
650 000 €
149 €/m²
Property 60405 photo 1
Property 60405 photo 2
Property 60405 photo 3
Property 60405 photo 4
Property 60405 photo 5
Property 60405 photo 6
Property 60405 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4350 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

Fenced 4,350 sq.m. Plot for Sale in Sithonia – Ideal for Development

Discover this fenced 4,350 sq.m. plot, offering an excellent investment opportunity in one of Sithonia’s most beautiful areas.

Key Features:

✔️ Ready infrastructure – Equipped with water and electricity.

✔️ Building capacity up to 250 sq.m., perfect for residential or tourist development.

✔️ Fully fenced, ensuring privacy and security.

✔️ Great location, surrounded by nature with easy access.

📍 A rare opportunity for construction in a stunning environment!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა