44 000 €
88 €/m²
Property 48297 photo 1
Property 48297 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,7
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54686
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
50 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37212
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
65 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65834
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
50 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23694
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
64 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12346
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
55 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45230
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
60 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44651
  • ფართი 15200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56883
  • ფართი 537 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
45 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56101
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა