იყიდება - სასტუმრო 615 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი
50 000 €
81 €/m²
Property 23694 photo 1
Property 23694 photo 2
Property 23694 photo 3
Property 23694 photo 4
Property 23694 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,24
  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 615 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 145 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37212
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
55 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54686
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
45 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56101
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
50 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48351
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
65 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65834
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
53 000 € 87 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8141
  • ფართი 603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
67 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63214
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
60 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44651
  • ფართი 15200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა