60 000 €
3 €/m²
Property 44651 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15200 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
64 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56837
  • ფართი 10731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
50 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33210
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60891
  • ფართი 1586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
60 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61303
  • ფართი 6115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
53 000 € 87 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8141
  • ფართი 603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43825
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა