იყიდება - სასტუმრო 537 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida Lakkoma
60 000 €
111 €/m²
Property 56883 photo 1
Property 56883 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 537 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 322 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54686
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
68 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56632
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
85 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34332
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
50 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23694
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
70 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43823
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33210
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
64 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56837
  • ფართი 10731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
64 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12346
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა