35 000 €
354 €/m²
Property 47341 photo 1
Property 47341 photo 2
Property 47341 photo 3
Property 47341 photo 4
Property 47341 photo 5
Property 47341 photo 6
Property 47341 photo 7
Property 47341 photo 8
Property 47341 photo 9
Property 47341 photo 10
Property 47341 photo 11
Property 47341 photo 12
Property 47341 photo 13
Property 47341 photo 14
Property 47341 photo 15
Property 47341 photo 16
Property 47341 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Old building
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 15500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 99 კვ.მ in Crete. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

For sale old 3-level house of 99 sqm. in Vrahasi village, Crete. The residence consists of one bedroom, a living room with kitchen, and one shower Wc on the ground floor. On the first floor there are two bedrooms, with access from an external stair. There is one storrage in the basement and one on the ground floor. The house has mountain views. It needs renovation, water and electricity are nearby.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 597 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52339
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა