Property 52339 photo 1
Property 52339 photo 2
Property 52339 photo 3
Property 52339 photo 4
Property 52339 photo 5
Property 52339 photo 6
Property 52339 photo 7
Property 52339 photo 8
Property 52339 photo 9
Property 52339 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Old building
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m

სერვისი

  • სათავსო
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 67 კვ.მ in Crete. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება ერთი სველი წერტილი. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 597 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52339
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56507
  • ფართი 91 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
55 000 € 392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65328
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა