29 000 €
242 €/m²
Property 36974 photo 1
Property 36974 photo 2
Property 36974 photo 3
Property 36974 photo 4
Property 36974 photo 5
Property 36974 photo 6
Property 36974 photo 7
Property 36974 photo 8
Property 36974 photo 9
Property 36974 photo 10
Property 36974 photo 11
Property 36974 photo 12
Property 36974 photo 13
Property 36974 photo 14
Property 36974 photo 15
Property 36974 photo 16

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 120 კვ.მ in Crete. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale is an old stone house of 120 sq.m. in Vrahasi, Crete. The two floor house consists of two (2) storerooms, a kitchen with living room and a bathroom on the ground floor. The internal stair leads to the upper floor where are three (3) bedrooms. The house has a small courtyard. Water and electricity were connected in the past. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა